Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect very good for its price
Color: Brown Ombre
Price: 145kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 145 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25071004822322053 |
Author: m***6
Date:
Review: perfect very good for its price
Color: Brown Ombre
Author: S***7
Date:
Review: Good quality I recommend it
Color: Brown Ombre
Author: r***6
Date:
Review: excellent
Color: Brown Ombre
Author: f***n
Date:
Review: Nice! Shorter than i thought but is goid enough 👍🏾
Color: Brown Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.